Kontaktpersoner på Heda Skandinavien

Ledning

Håkan Fälting

Håkan Fälting

VD, Affärsområdeschef Områdesskydd
hakan@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 70, 070–544 82 14
Micael Jakobsson

Micael Jakobsson

Vice VD
micael@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 72, 070–213 17 77
Simo Järvelöv

Simo Järvelöv

Chef IT, Utveckling & Kvalitet
simo@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 79, 070–518 02 46

 

 

Ekonomi och administration

Annette Lindgren

Annette Lindgren

Administration
annette@heda-skandinavien.se
0155-20 60 75, 070-609 05 36
Johanna Borg

Johanna Borg

Ekonomiassistent
johanna.borg@heda-skandinavien.se
070-775 20 30
Lena Krusell

Lena Krusell

Ekonomichef
lena@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 76, 070–378 49 04
Olof Skuncke

Olof Skuncke

Dokumentation
olof@heda-skandinavien.se
070-620 06 90
Susanne Murén

Susanne Murén

Ekonomiassistent
susanne.muren@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 77, 072-5713944
Tobias Järvelöv

Tobias Järvelöv

Programmerare & IT-Utvecklare
tobias.jarvelov@heda-skandinavien.se
076-760 11 46

 

 

Områdesskydd

Anders Carlssson

Anders Carlssson

Produktionschef
anders.carlsson@heda-skandinavien.se
072-216 74 84
Christer Dahl

Christer Dahl

Ansvarig Falun
christer@heda-skandinavien.se
070-559 91 15
Daniel Bengtsson

Daniel Bengtsson

Produktionschef
daniel.bengtsson@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 74, 070–780 44 03
Fredrik Jonsson

Fredrik Jonsson

Arbetsledare
fredrik@heda-skandinavien.se
0155 – 21 77 20, 073–530 02 42
Göran Frånlund

Göran Frånlund

Projektledare
goran.franlund@heda-skandinavien.se
070-212 43 45
Johan Lindh

Johan Lindh

Projektledare
johan.lindh@heda-skandinavien.se
070-279 45 72
Jonas Andersson

Jonas Andersson

Projektledare
jonas.andersson@heda-skandinavien.se
072-203 40 15

 

 

Spår

Micael Jakobsson

Micael Jakobsson

Vice VD
micael@heda-skandinavien.se
0155 – 20 60 72, 070–213 17 77

 

 

Larm

Tomas Näsström

Tomas Näsström

Produktionschef Larm
tomas.nasstrom@heda-skandinavien.se
076-277 09 97
Magnus Gunnarsson

Magnus Gunnarsson

Tekniker, Perimeterlarm
magnus.gunnarsson@heda-skandinavien.se
070-279 46 02
Joakim Eklöv

Joakim Eklöv

Tekniker, Perimeterlarm
joakim.eklov@heda-skandinavien.se
070-780 95 50

 

 

Vänerstängsel

Ulf Lidberg

Ulf Lidberg

Försäljningschef
ulf@vanerstangsel.se
070-755 03 28
Jonas Hamsten

Jonas Hamsten

Arbetsledare
jonas@vanerstangsel.se
070-377 01 07

 

 

Österdahls

Andreas Österdahl

Andreas Österdahl

Produktionschef
andreas@osterdahlsgt.se
070-621 20 30
Anette P Lindholm

Anette P Lindholm

Ekonomi & marknadsansvarig
anette@osterdahlsgt.se
070-970 11 80

 

 

Fastighetsservice

Johannes Kahl

Johannes Kahl

Förråd/Lager
johannes.kahl@heda-skandinavien.se
Patrik Löfqvist

Patrik Löfqvist

Förråd/Lager
patrik.lofqvist@heda-skandinavien.se
072-5371711
Renata Michalska

Renata Michalska

Lokalvård
renata.michalska@heda-skandinavien.se
072-387 82 64
Sebastian Hägerroth

Sebastian Hägerroth

Förråd/Lager
sebastian.hagerroth@heda-skandinavien.se
070-2121813